Slavné herečky a zpěvačky jsou často terčem kritiky, že upřednostňují kariéru před mateřstvím, a pak je pozdě, když se rozhodnou být matkami. Pravdou také je, že vztahy celebrit nebývají stálé, takže není ani s kým počít děti. Ať už je to z těchto důvodů, nebo známé osobnosti trápilo zdraví, mnohé se snu o mateřství nechtěly vzdát. A některé dokonce nejdříve adoptovaly a až pak porodily.

Zdroj: Youtube

Sandra Bullock musí být máma i táta

Je krásná, chytrá, úspěšná a bohatá. A vtipná! Přesto Sandra Bullock neměla úplně štěstí na muže. Její nejdelší oficiální vztahy trvaly maximálně pět let. S posledním chotěm Bryanem Randallem se to zdálo nadějné, ale bohužel je po osmi letech rozdělila nemoc ALS, které Randall v minulém roce podlehl. Možná z důvodů partnerských nejistot nebo zdravotních komplikací se Sandra rozhodla ve svých 41 letech v roce 2010 adoptovat chlapce Louise. O pět let později si ještě vzala dívenku Lailu. V té době jí stál po boku již právě Bryan Randall, dnes je bohužel na děti zase sama. Obě ratolesti mají afroamerický původ, takže je poznat, že nejsou Sandřiny krve. Herečku ovšem trápí, když někdo její děcka označuje za adoptovaná. „Také neříkáte ʼmé děti ze zkumavkyʼ,“ vyzvala Bullock ostatní, aby se děti nedělily na vlastní, adoptované či jinak počaté.       

Charlize Theron adoptovala chlapce, má však dívku

Muži jí padají i dnes k dlouhým nohám, ovšem nenašel se nikdo, kdo by byl biologickým otcem jejích dětí. Proč tomu tak bylo, s tím se Charlize nesvěřila, stejně jako Sandra Bullock si střeží soukromí. S jedním odhalením však přišla. V roce 2012 ve svých 37 letech dala domov chlapci Jacksonovi, dnes je z něj dcerka. „Také jsem si myslela, že Jackson je kluk. Až do dne, kdy se přede mě postavil a řekl: ʼJá ale nejsem klukʼ,“ řekla herečka s tím, že své dítě vychovává jako holčičku. Malá Jackson má tedy ještě sestřičku August, kterou Charlize adoptovala v roce 2015.

Jamie Lee Curtis měla páreček, dnes má dvě dcery

V podstatě stejný problém jako Charlize řešila i Jamie Lee Curtis, která si adoptovala chlapce a dívku. Dnes má dvě dcery. I ony jsou adoptované. Herečka měla docela bouřlivý život, brala drogy, dokonce fetovala se slavným otcem, Tony Curtisem, známým i jako Josephina ze snímku Někdo to rád horké. Bratra Jamie drogy dokonce zabily. Dnes je herečka prý čistá. Mateřskou lásku dala dětem Annie a Thomasovi, který je dnes dívka Ruby. Mimochodem, Jamie Lee a její choť Christopher Guest jsou držiteli šlechtického titulu. Chris má dědičný titul peer jako 5. Baron Haden-Guest. Děti však tuto výsadu používat nesmí, jelikož nejsou pokrevní příbuzní.

Cameron Diaz vsadila na náhradní maminku

Blonďatá kráska s pomněnkovýma očima, Cameron Diaz, s mateřstvím tajnosti nedělala. Když se v 48 letech poprvé stala maminkou, nemlžila a přiznala, že dcerku Raddix jí odnosila náhradní matka. Cameron ji od roku 2020 vychovává s manželem, hudebníkem Benjim Maddenem. Druhé dítě, syn Cardinal, se narodil teprve před měsícem a půl a i jeho odnosila náhradní matka.  

Paris Hilton se kvůli dětem smějí

Víte, co mají společného Paris Hilton a Cameron Diaz? Do obou se zamiloval zmíněný Benji Madden. S ním byla Paris dokonce v Praze, kdysi si tu rozbila bradu, když společně utíkali před paparazzi. Paris a Cameron spojuje rovněž to, že si nechala odnosit děti náhradní maminkou. Její vysvětlení bylo však zarážející. Miliardářská dědička totiž pronesla, že by se jí velmi líbilo nosit dítě pod srdcem. Ovšem jako slavná osobnost by tak vystavila dítko nebezpečí, kdyby byla těhotná. Asi vás napadá, že přece může tedy ohrozit i již narozené dítě, když s ním půjde na procházku. Nejste v tom sami, takovou otázku si kladou i její fanoušci. Ať to je jakkoli, Paris je dnes hrdou maminkou syna Phoenixe a dcery London.    

Naomi Campbell tajila dvě děti

Známá temperamentní modelka, která neváhala své asistentky mlátit ještě těžkými, starými telefonními přístroji, nikdy nepůsobila jako mateřský typ. Naomi Campbell ovšem před dvěma lety ve svých 51 letech prozradila, že má dcerku. Nic víc však neřekla, ani jméno neprozradila. Situace se opakovala za dva roky, kdy oznámila, že má chlapce. U dívky později dodala, že nešlo o adopci, dítě má být biologicky její. Se synkem to asi nebude jiné, takže jde patrně o potomky odnošené náhradní maminkou. Snad se Naomi za ty roky zklidnila, kdyby ale ne, mají děcka kliku, že dnes už existují malé smartphony.  

Jolie a Kidman nejdříve adoptovaly, pak rodily  

Jsou však slavné maminky, které svoji lásku daly nejprve cizím dětem. Angelina Jolie například nikdy nechtěla své děti, protože na planetě nás je dost, a naopak je spousta capartů, kteří lásku rodičů nemají. Proto Angie dala domov kambodžskému chlapci Maddoxovi. Jenže pak se objevil Brad Pitt a možná chtěl biologické děti. Jemu Angelina porodila dcerku Shiloh a dvojčata Vivienne s Knoxem. Pár ještě adoptoval etiopskou dívku Zaharu a vietnamského chlapce Paxe.

Nicole Kidman a Tom Cruise byli párem snů, ovšem tradovalo se, že nemohou mít děti, Nicole později prozradila, že potratila. Adoptovali totiž Isabellu a Connora. Když se však rozešli a každý si našel partnera, stali se rodiči biologickými. Tom s herečkou Katie Holmes přivítali na svět dcerku Suri. Nicole nejprve hudebníkovi Keithu Urbanovi porodila dcerku Sunday, druhou holčičku Faith již odnosila náhradní matka. Zajímavé je, že Isabella a Connor zůstali po rozvodu adoptivních rodičů s otcem Tomem a jako maminku začali časem oslovovat Katie.

Kim a Beyoncé jednou rodit stačilo?

Občas se mluví o zhýčkanosti některých celebrit, které si „užily“ porod a ten další již nechaly na náhradní matce. Kim Kardashian před 11 lety Kanyemu Westovi porodila dcerku North, poté chlapce Sainta, dceru Chicago a syna Psalma jim ale již odnosily náhradní matky. Podobně to měla nejspíš i Beyoncé. Blue Ivy měla před 12 lety odnosit zpěvačka. I když se před porodem dvojčat Rumi a Siry před sedmi lety chlubila těhotenským bříškem, mnozí tvrdí, že děti odnosila náhradní matka. Spekulanti totiž detailně sledovali, jak se bříško Beyoncé shrnulo, když vstávala z křesla v jedné talkshow. Takže určitě prý bylo umělé.

Zdroj: iGlanc.cz, People, Parade, Daily Mail, Page Six, Mamamia, Grazia, Today, Wikipedia

Související články