Herečka Demi Moore se od svého čtyřnohého mazlíčka většinou nehne ani na krok. A vzhledem k tomu, že je její čivava velikostně takzvaný „kapesní“ pes, nosí ji často v ruce, ale i ve speciálním vaku přes rameno. Nebojí se s ní podnikat nákupy, chodit na manikúru, dovolenou na jachtě, ale klidně ji vezme s sebou na luxusní večeři do restaurace či na módní focení. A jak svého drobečka pojmenovala? Slyší na jméno Pilaf!

Pilaf v Louveru

Hvězda ikonického snímku Striptýz z roku 1996 je velkou milovnicí psů a o své mazlíčky se také patřičně stará. Ačkoli jich má doma devět, nejvíc pozornosti má její mini fenka Pilaf, kterou má stále při sobě. A protože jde o malou čivavu, dostane se i na místa, kam je psům jinak vstup zakázaný.

Loni v létě například na svých cestách Evropou pronesla herečka Pilaf i do francouzské vyhlášené galerie v Louveru a fotila se s ní nejen u nejslavnějšího obrazu Mony Lisy od Leonarda da Vinciho, ale také u sochy Venuše. Svou návštěvou však pobouřila veřejnost, které vadilo, že pro slavné tváře pravidla zřejmě neplatí a mohou si dělat, co se jim zamane.

Hvězdou Instagramu

Demi Moore, která oslavila v listopadu své 61. narozeniny, se roztomilou chlupatou kuličkou chlubí také často na svém Instagramu, kde má už skoro pět milionů sledujících, a kde Pilaf věnuje poslední dobou každý třetí příspěvek a dojímá se nad její roztomilostí.

Fenku proto můžete vidět koupat se v moři, sledovat slavný tenisový turnaj French Open v Paříži, pózovat s paničkou při focení pro módní italskou značku Brunello Cucinelli, nebo s Donatellou Versace, ale i při oslavě druhých narozenin, kdy jí samotná Demi zpívá Happy Birthday. A co víc, od února loňského roku má Pilaf dokonce také vlastní instagramový účet, kde ji sleduje už přes 11 tisíc fanoušků a ona pózuje v nejrůznějších módních doplňcích.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články