Cillian Murphy je offline

Není na sociálních sítích, jako spousta dalších celebrit, a tím se stává panem Tajemným. Záhadnost je sexy. Když nejste na sítích, můžete někomu připadat naopak staří, ale kdo se nad tuto hloupost dokáže povznést, ten musí potvrdit, že na mužích, kteří příliš neholdují internetu, je cosi přitažlivého. Předpokládá se totiž, že žijí v reálném světě.

Zdroj: Youtube

Cillian Murphy je nádherným příkladem takového muže. V jednom z rozhovorů mu ukazovali jeho meme, a on byl zmatený, protože vůbec nevěděl, co ”meme” znamená. Dokážete si to představit? Najdete dohromady asi tak jednu selfie. Nemá ani moc rád, když si ho lidé pořád fotí, připadá mu to urážlivé. V rozhovoru pro The Irish Times z roku 2021 herec prozradil, že chce být jen hercem - a to je vše. Dodal, že čím méně toho o něm lidé vědí, tím lépe může ztvárnit jiné lidi jako herec. Prostě je nejradši, když si odpracuje to svoje a pak jde normálně domů.

Cillian Murphy má rysy topmodela

Když mají lidé definovat sexy mužskou celebritu, spousta z nich ukáže prstem na něj. Samozřejmě kromě toho, že je to talentovaný herec, jsou tu ty jeho ledově modré oči! Jsou tak pronikavé, že se do vás pohledem zapíchnou a vy roztajete jak rampouch na slunci.

Má rysy shodné se spoustou high fashion modelů. Výrazné lícní kosti a ostře řezanou čelist. Anglicky se tomu říká ”jawline” a muži jsou dnes ochotní utratit tisíce za implantáty brady a čelisti, aby ji měli třeba právě jako Cillian Murphy, který se tak ovšem narodil. Silnou bradu si spojujeme s mužností, tak to někteří dohání alespoň plnovousem, a muži chodí na kliniky, aby tam z nich udělali alfasamce od pohledu. Navíc je díky obličejovým rysům velmi dobře rozpoznatelný a nesplývá s ostatními herci.

Možná některé fanoušky překvapí, že měří jen 172 cm. Přesto o něm mnoho žen tvrdí, že má aspoň metr osmdesát, k tomu pěkné vlasy, uklidňující hlas a skvělý přízvuk. Ve spojení s ním se můžete setkat i se zkratkou DILF, což je mužská obdoba MILF.

Cillian Murphy je oddaný manžel a otec

Nevím proč, ale dlouho jsem Cilliana měla zaškatulkovaného jako svobodného mládence. Až později jsem došla k objevnému zjištění, že ten stoický vůdce gangů z Birminghamu je ve skutečnosti vyloženě rodinný typ! Se svou ženou, výtvarnicí Yvonne McGuiness, je už téměř třicet let. Poprvé se potkali v roce 1996 (Murphymu bylo tehdy 20) po koncertě jeho kapely. Svatba se konala o osm let později, na vinici v Provence a brzy po ní přišli na svět jejich dva synové. Sladit osobní život a práci je pro herce jeho formátu těžké, ale ne nemožné.

Zdá se, že Murphyho přitažlivost spočívá i v tom, že se nestará jen o to, co si myslí ostatní. Zatímco život většiny z nás zahrnuje technologie a sociální sítě, on se rozhodl zůstat odpojený a nezatěžovat se tím vším. V jistém smyslu je originál a v jádru skutečně domácký typ, nikoli kopie celebrit, které svůj veřejný obraz stylizují tak, aby působily přátelsky. Konečně ženy chtějí skutečné muže, co zůstávají věrní své identitě a přesvědčení. Cillian Murphy je ztělesněním těchto vlastností.

Zdroj: iGlanc.cz, Evie Magazine

Související články