Je to doma! Po 14 letech jsme se dočkali zlaté medaile na hokejovém mistrovství a navíc jsme si ho vybojovali na domácí půdě. Čeští hokejisté jsou modly. Jaromír Jágr, který byl včera i uveden do Síně slávy IIHF (Mezinárodní federace ledního hokeje), vyhlásil na dnešní den státní svátek. Víte ale, co se říká? Že za každým úspěšným mužem stojí silná žena. Podívejte se s námi na krásné partnerky našich hokejistů, které svým mužům vytváří zázemí, musí být i hodně trpělivé, aby naši zlatí hoši podávali skvělé výkony.

Zdroj: Youtube

„Pasta“ musel opustit partnerku

David Pastrňák je takovým nekorunovaným králem mistrovství. Sám Jágr předpověděl, že do výsledků promluví právě on. A došlo na jeho slova, hokejový útočník vstřelil první finálový gól. Cesta hráče z NHL na mistrovství přitom byla dramatická. Nevědělo se, zda vůbec dorazí. „Naštěstí“ jeho Boston Bruins vypadli ve čtvrtfinále NHL. A tak mohl Pasta balit. Jeho milovaná partnerka Rebecca spolu s dcerkou Freyou Ivy měly letět s Davidem z Bostonu do Paříže společně, ale nakonec neměli všichni zamluvené stejné letadlo. Když Pastrňák usedl v letadle, tak si uvědomil, že své lásky musel nechat na místě. „Byl z toho rozhozený,“ sdělila pro Primu CNN maminka hokejisty, Marcela Ziembová.

David Pastrňák a Rebecca: Nejtěžší chvíle v životě  

Sympatická dvojice tvoří pár od roku 2018. Rebecca Rohlsson pochází ze Švédska, kde se živila jako prodavačka nebo třeba hosteska. Idylický pár má za sebou jednu nelehkou zkoušku vztahu. V roce 2021 se jim narodil syn Viggo, který šest dní po porodu zemřel. Dcerka Freya přišla na svět v červnu minulého roku. Rodina oslaví nejen velké narozeniny malé holčičky, letos by se měla odehrát i svatba zamilované dvojice.

Kapitán Červenka a jeho Miss Veronika

Psal se rok 2010 a tehdy jsme získali poslední zlato na mistrovství světa. Až do včerejška, samozřejmě. V tom samém roce však dívka jménem Veronika Machová získala titul Česká Miss World. Kráska, které se někdy říkalo „česká Sharon Stone“, v životě nakonec vyhrála více. Brzy na to potkala Romana Červenku, s nímž se stěhovala dle jeho angažmá, takže na její vlastní kariéru moc prostoru nezbývalo. I přesto se časem realizovala jako módní návrhářka. Rodina je pro ni však prioritou. Dvojice, která se vzala v roce 2015, spolu má 11letého syna Denise. Jejich život neprovází žádné skandály, ani jeden z manželů nijak neprožívá sociální sítě a chrání si soukromí ve Švýcarsku, kde žijí.

Petr Mrázek a jeho krásná volejbalistka Sára Olivová. Spojila je tchyně!

Kdo má v téhle dvojici tah na branku? Nebo snad na síť? Takto by se dalo lehce žertovat o dvojici ryze sportovní. Ještě jiné vtipy by vás mohly napadnout, když prozradíme, že za seznámením dvojice může tchyně hokejisty. Maminka Sáry Olivové totiž pracuje jako kondiční trenérka a přes ni se Petr spojil se Sárou, kterou si letos v červenci vezme za manželku. Sára patřila ke špičce ve svém sportu, bohužel kvůli zranění profesionální dráhu před třemi lety definitivně opustila. U dvojice je zajímavé, že ačkoli oba pochází z Ostravy, poznali se až v zámoří.

Radko Gudas a jeho Bára mají velkou rodinu

Radko Gudas má hokej v krvi, jeho otec Leo je bývalý obránce. Zatímco Radko pochází ze dvou sourozenců, počet svých dětí zdvojnásobil. Jeho žena Barbora mu porodila čtyři krásné děti, syna Kvída a dcery Leontýnku, Elvíru a Frídu. Bára bývala kdysi divadelní herečkou, svého povolání se však vzdala, aby utvářela pohodu domova v zámoří. Ve šlépějích maminky půjde možná dcera Leontýnka, která má za sebou roli v muzikálu. A jestlipak bude Kvído následovat tatínka? Na ledě možná, jen se mu nejspíš zalíbilo v bráně, jak ukázal pár dní před finále.

Tajemný Lukáš Dostál randí s volejbalistkou?

Další výraznou postavou mistrovství je gólman Lukáš Dostál. Ten si své soukromí přísně střeží, na Instagramu odkrývá spíš jen, že miluje výlety, auta, módu nebo přírodu. Podle některých zdrojů by jeho láskou měla být půvabná finská volejbalistka Salla Virtanenová, která se kdysi na dovolené u moře fotila s dalším českým hokejistou Martinem Nečasem.

Související články