Dvě manželky, pět dětí, všechno dcery. Někdy se to tak zkrátka poštěstí, to však neznamená, že by akčního hrdinu mrzelo, že nemá žádného mužského ”dědice”. Aspoň mohl naplno využít své smrtonosné pasti na všechny nápadníky, kteří by se snad jen pokusili zkřivit jeho holkám vlásek.

Zdroj: Youtube

Rummer Willis (rok narození 1988)

Rummer je nejstarší dcera Bruce Willise a herečky Demi Moore. Upozornila na sebe už jako dítě, když si zahrála hned v několika filmech po boku rodičů. Debutovala ve snímku Navždy spolu, následoval Striptýz a akční thriller Rukojmí. Vidět jste ji mohli také ve filmech Můj soused zabiják nebo Tenkrát v Hollywoodu. Kromě hereckého talentu má rovněž hudební a pohybové nadání, v roce 2015 totiž vyhrála americkou verzi StarDance.

Často střídá účesy, ale když zrovna nosila dlouhé černé vlasy, byla neuvěřitelně podobná své matce. Teď už je i z ní novopečená máma. Skandály v jejím životě místo nemají, ale často v minulosti otevřeně hovořila o tom, že vyrůstat ve stínu slavných rodičů nebylo vždy nejjednodušší a ostatní děti si ji dobíraly. Dlouho bojovala s duševním zdravím a nalezením sebedůvěry, sociální sítě užívá hlavně k tomu, aby stejně motivovala i další ženy.

Scout LaRue Willis (rok narození 1991)

Rovněž druhá dcera slavných herců tak trochu žije v jejich stínu, ovšem dala se spíš na hudební dráhu, přestože své první album vydala teprve nedávno, v roce 2022. Ještě předtím proslula jako zapálená aktivistka, zejména v otázkách týkajících se ženských práv. Pozornost upoutal hlavně její protest proti zásadám na Instagramu, které zakazují zobrazení ženských bradavek. Proto se vydala polonahá do ulic New Yorku a fotografie umístila na Twitter.

Tallulah Willis (rok narození 1994)

Tallulah je nejmladší dcerou Bruce a Demi, a zřejmě nejkřehčí z nich. Nedávno v otevřeném rozhovoru přiznala, že poprvé začala se svojí tělesnou vizáží bojovat v pouhých jedenácti letech. Později jí byla diagnostikovaná anorexie a dysmorfická porucha. Takto postižený člověk se neustále zabývá domnělou ”vadou” na svém těle, což ovlivňuje jeho každodenní život, přestože se to celé odehrává jen v jeho hlavě. V pětadvaceti skončila v léčebně nejen kvůli poruchám příjmu potravy, ale i depresím, s nimiž zápasila od dětství. Na to jí diagnostikovali ADHD. Na jaře 2022 vážila jenom 38 kilogramů a brzy přišli odborníci s další diagnózou - hraniční porucha osobnosti.

Teď se Tallulah snaží nejen najít zdravý vztah k sobě samé, ale znovu se vědomě spojit i se sestrami a rodinou, hlavně se svým otcem, kterému byla diagnostikována frontotemporální demence.

Mabel Ray Willis a Evelyn Penn Willis

Mabel a Evelyn jsou dcery, které si herec pořídil se svojí druhou manželkou Emmou Heming. Narodily se krátce po sobě, v roce 2012 a 2014. Jelikož jsou obě ještě děti a rodiče je drží mimo lesk a záři Hollywoodu, zatím se nedá úplně přesně říct, jakým směrem se jejich životy budou ubírat. Celá velká rodina se nyní soustředí na to, jak se co nejlépe vypořádat s průběhem Bruceovy nemoci.

Udělat si obrázek o tom, jak holky rostou, si proto můžeme zejména z rodinných fotografií na sociálních sítích, kde je patrné, že spolu drží úplně všichni. Pozornost vzbudila fotka Bruce a Emmy, kterou pořídila v deseti letech dcera Mabel krátce poté, co herec ukončil kariéru kvůli afázii. Jak se ale později ukázalo, je to jen jeden z dílků skládačky.

Zdroj: iGlanc.cz, People, Huffington Post, The Things, ČSFD, Instagram

Související články