Dvě manželky, pět dcer, to už je pořádný dívčí gang. Abychom nezapomněli, do toho má ještě vnučku! Nikdo by se nedivil, kdyby v téhle domácnosti lítaly vlasy i talíře každý den, ale oni místo toho, aby se navzájem zabíjeli, utužují rodinné vztahy. Bruce Willis je od roku 2009 ženatý s o třiadvacet let mladší modelkou a herečkou Emmou Hemming, s tou má dvě dcery (Mabel, Evelyn). Předtím byl ale také třináct let ženatý s Demi Moore a s ní stihnul tři holky (Rumer, Scout, Tallulah).

Zdroj: Youtube

Po rozvodu s Demi to bylo drsné

Byli svoji třináct let (1987 až 2000) a důvodem rozkolu byly ”nesmiřitelné rozdíly”. Oblíbená rozchodová/rozvodová fráze. Každý měl svou úspěšnou filmovou kariéru, což znamenalo, že jejich osobní život často rozdělila práce. Kvůli svým třem dětem ale slibovali, že zůstanou přátelé, aby to dcery poznamenalo co nejméně. To lidé také často říkají, když druhého opouští. Jim se to ale přece jen podařilo, přestože se zdrcený Bruce lásce na další téměř dekádu uzavřel. Zůstali přátelé a žádnou rodinnou chvilku si nenechali ujít.

A pak přišla Emma

Demi se otřepala rychleji, v září 2005 už řekla ANO dalšímu muži svého života (vlastně už třetímu), byl jím o patnáct let mladší Ashton Kutcher, ale zatímco s ním to také tak úplně nevyšlo (v roce 2013 se rozvedli), Bruce se v poklidu usadil po boku Emmy Heming, do které se prý zamiloval doslova na první pohled. Potkali se v roce 2007 v posilovně, měli stejného trenéra. Slovo dalo slovo, okouzlená Emma a do té doby svobodný a nešťastný Bruce spolu zašli na rande a bylo to. Za dva roky se vzali, za deset let svůj svatební slib obnovili a žijí spolu dodnes. Mimochodem si všichni byli vzájemně na svatbách. Tam přece ex nemůže chybět!

Neobvyklá trojka

Fandili jste týmu Bruce a Demi? Pak vězte, že hercova současná manželka též, doslova na sociální síti uvedla, že se jí spolu líbili (tohle je vážně neobvyklý spletenec). Bruce, Demi a Emma vždy otevřeně hovořili o svém blízkém vztahu a smíšené rodině, často sdíleli společné fotografie se všemi pěti hercovými dcerami. Očividně když se chce, opravdu to jde. Ale musí chtít všichni. Hvězdě Smrtonosné pasti se nakonec vážně podařilo udržet se svojí ex přátelský vztah, založený na vzájemném respektu. „Vždycky se snažili, aby všechny rodinné akce probíhaly stále společně, a měli takovou snahu, aby naše rodina pořád tvořila jeden celek namísto dvou oddělených jednotek,” rozplývala se nejstarší dcera páru u Larryho Kinga.

Karanténa s bývalkou

To si určitě ještě pamatujete, jak jsme byli během covidu všichni zavření v karanténě. Bruce Willis byl zavřený v jednom domě s exmanželkou a dcerami. Byla to šance znovu spojit rodinu. Bez Emmy, ta se připojila až později, když menším dcerám skončila škola. Ne každá žena by zkousla, kdyby se ocitla ve stejné situaci. Svědčí to o tom, že tahle rodina, ať má jakoukoliv podobu, drží pohromadě za každé situace, a to je úctyhodné. Tráví spolu Vánoce, svátky, narozeniny. Vybudovali něco pevného, co je drží pohromadě i teď, když někdejšího akčního hrdinu zradilo zdraví.

Nemoc ho okrádá o život a vzpomínky

Před dvěma lety, kdy Bruceovi lékaři diagnostikovali afázii, si pevných rodinných vazeb začali vážit ještě víc. Herec odešel do důchodu, jelikož nemoc omezuje jeho kognitivní schopnosti, z Emmy se stala pečovatelka a z Demi a tří dospělých dcer pomocná ruka a chápající náruč. Loni rodina odhalila, že nemoc pokročila a Willis trpí frontotemporální demencí (FTD). V souvislosti s tím některé zprávy tvrdily, že se všichni opět sestěhovali, aby na to Emma nebyla se dvěma poměrně ještě malými dcerami sama, což ale hercova manželka vyvrátila.

Exmanželku už nepoznává

Nemoc bohužel ničí jeho osobnost dál, a přestože hollywoodský pár po dekády budoval silný vztah, Bruce už svoji bývalou manželku Demi údajně nepoznává, což jí doslova zlomilo srdce. Je složité si představit, že jeho mozek všechny ty společné roky prostě jen tak vymazal. Jako by se nic z toho nestalo. Nepochybně spolu i teď oslaví hercovy 69. narozeniny jako jedna velká rodina. Už to ale zkrátka nikdy nebude takové.

Zdroj: iGlanc.cz, US Magazine, Independent

Související články