Když ve filmu hraje Brad Pitt, pak není o čem. Jeho charisma je totiž tak silné, že tomu snímku už z principu dáte šanci. Navíc víte, že je to král kultovních trháků. Nedokázala bych říct, která jeho role mě baví nejvíc, ale asi to bude moje nejmilovanější Světová válka Z, už z toho důvodu, že si libuji v postapokalyptickém žánru. Ale k sežrání byl i ve filmech Hanebný pancharti, Interview s upírem, Thelma a Louise, Dannyho parťáci nebo Troja. Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit ani Mr. & Mrs. Smith, kdy spolu během natáčení začal chodit onen pověstný pár Brangelina.

Zdroj: Youtube

Příliš sexy pro Malajsii

Bradova krása je doslova hřích. Před dvaceti lety zakázali v Malajsii prestižní reklamní kampaň slavné automobilky, jejíž tváří byl právě tento hollywoodský herec. Kulantně řečeno nebyl dostatečně asijský. Řečeno na plnou pusu byl až moc sexy a tamní muži by se kvůli němu cítili špatně. Ale že je Brad Pitt až moc hezký, z toho mají komplexy muži po celém světě. O to srandovnější je představa, že si kdysi přivydělával v převleku za obří kuře pro restauraci El Pollo Loco, než se mu podařilo prorazit v Hollywoodu.

Nebyl to ideální manžel, ale kdo ano

Při pohledu na Brada je snadné zapomenout, že roky bojoval se závislostí na alkoholu. Alkohol měl být i jednou z příčin, proč Angelina Jolie podala v roce 2016 žádost o rozvod. Také berte v potaz, že v době, kdy se do Angie zamiloval, byl ještě ženatý s Jennifer Aniston. O každém jiném bychom řekli nevěrník a alkoholik. O Bradovi ne, protože pro něj zkrátka máme slabost.

Ideální manžel to rozhodně nebyl. Na druhou stranu, věděli jste, že se kvůli Jennifer naučil řecky? Herečka má totiž řecké kořeny a on ji chtěl překvapit. Také bylo jeho podmínkou, že si Angelinu vezme až po legalizaci homosexuálních sňatků. Navíc spolu měli šest dětí, z toho tři adoptovali. Humanitární činnosti a filantropii se oba věnovali a věnují aktivně. To jsou prostě plusové body. Navíc je těžké mu neodpustit rozvod s Jennifer, když oni dva se přes něj dávno přenesli a pojí je silné přátelství, ačkoliv jejich fanoušci nikdy nepřestanou doufat v comeback.

Perličky z pracovního života

Brad má na kontě i jednoho Oscara za roli ve filmu Tenkrát v Hollywoodu. Kromě toho, že vypadá vždycky dobře a v jakémkoliv účesu, pro Klub rváčů si například nechal úmyslně zničit u zubaře zub. Po snímku Sedm let v Tibetu zase nesměl vstoupit do Číny, protože zde hrál postavu, co nesouhlasila s tamním režimem, a když hrál bájného Achillea ve filmu Troja, zranil si při natáčení právě achilovku.

Tajemství krásy v genech

Když to vezmeme z pohledu doporučení expertů na dlouhý a zdravý život, Brad Pitt nejde zrovna příkladem. Je to muž, co roky pije, také kouří tabák a nevím jak teď, ale v mladí dost aktivně kouřil i marihuanu. K tomu připočtěte jeho hektický životní styl. Jak je tedy sakra možné, že vypadá jako třicátník a ne šedesátiletý chlap.

Kromě toho, že pořád hodně cvičí, vás zbytek zklame. Má zkrátka luxusní geny. Proto vypadá čím dál lépe navzdory svému ne úplně předpisovému lifestylu. Pokud si myslíte, že každý může v šedesáti vypadat jako Brad Pitt, není to tak. Je to nefér, ale jsou prostě lidé, kteří mají štěstí. Takže teď klidně může mít dvaatřicetiletou přítelkyni a nikomu to nepřipadá divné nebo nechutné. Tenhle materiál se jen těžko odmítá a takového šedesátníka by chtěla mít doma snad každá z nás.

Zdroj: iGlanc.cz, Marca, DailyMail, Insider, ČSFD

Související články