Svůdná diva Beyoncé je zvyklá, že na co sáhne, to se jí zadaří. Její hlas dovádí fandy do mdlob, když si Beyoncé zamane, že bude hrát, navrhovat, psát, sklízí úspěchy. Jenže ouha! Zřejmě objevila něco, v čem se jí moc nevede.

Zdroj: Youtube

Jestli používáte sociální sítě, snad ani není možné, aby vás ten song minul. Texas Hold 'Em. Taková táhnoucí se písnička v rytmu country. Hlas Beyoncé je v ní rozpoznatelný, přesto si v první chvíli neuvědomíte, že to je ona. Ta božská Beyoncé, která dá do zpěvu všechno? Bohyně, jež utancuje rychlý song na jehlách a přitom nedá ani tón vedle? Texas Hold 'Em je však songem, kdy máte pocit, že při nahrávání musela únavou padat i zpěvačka samotná.

Jak funguje hudba na Instagramu?

Uživatelé sociálních sítí jsou často unavení posloucháním trendových songů, které se opakují téměř v každém reelu nebo story. Je jedno, jestli song s něčím souvisí, zkrátka je trendy, proto jej influenceři používají, aby dosáhli co největších views, lajků apod. Jenže logicky notná část sledujících pak na opakující se rytmy začne být alergická. A to se projevuje i u Beyoncé.

Texas Hold 'Em od Beyoncé

Country styl, který zkouší Beyoncé, nepatří zrovna mezi highlighty její tvorby. Notnou dávku odpudivosti songu Texas Hold 'Em však dodává i skutečnost, že je neustále opakován. A tak se může stát, že když se někdo chce pochlubit skvělým receptem na hamburger z tortilly a podpoří jej podkresem s písní Texas Hold 'Em, lidé nebudou řešit, zda není omáčka v pečivu moc tekutá a jestli ta nadýchaná houska přece jen nechybí. „Nemůžu to video dokoukat kvůli té písničce,“ svěřil se jeden uživatel. Další se k videu ani nedostal: „Nesnáším ten song! Beyoncé není country zpěvačka.“ Někteří do kauzy pletou i politiku a míní, že Beyoncé hejtují jen příznivci Donalda Trumpa.

„Tak já se bojím, jestli tu druhou stranu masa upekl a vy tu řešíte písničku?“ pobavilo další uživatelku. Jak se říká, špatná reklama – taky reklama. A pro Beyoncé je to právě country. Už její album Cowboy Carter v tomto duchu vyvolalo rozporuplné reakce. Jednak se na něj moc netvářila černošská komunita, ke které spíš sedí R&B, další kritici Beyoncé vyčítají, že o country vůbec nejde. „Asi nejsem tedy dost country,“ směje se ikonická star. S kloboukem na hlavě, samozřejmě. I když klip k songu samotnému má s country společné asi jen pomyslné vyndávání zbraně z koltu, jenž je neviditelný jako téměř veškeré oblečení zpěvačky.

Beyoncé není dost country

Můžeme jít však ještě dál. Beyoncé v roce 2016 zazpívala country skladbu Daddy Lessons na 50. výročním předávání cen Country Music Association. Kritici si ji chválili, ovšem zarytí fandové country se bouřili, že jde jen o propagaci hvězdy. Vystoupení Country Music Association dokonce pak stáhla ze svých účtů. Jak je vidět, temperamentní ikona ale nepráskne do koní a neuteče. Opět dráždí country a jak vidíme, a hlavně slyšíme, na sociálních sítích si v počtu přehrání vede skvěle.

Líbí se vám song od Beyoncé Texas Hold 'Em ?

Ano, je to chytlavé. 41 %
Ne, nesedí jí to. 44 %
Cože? To zpívá ona? 15 %
Hlasovalo: 34

Zdroje:

Související články