Konec modelingové kariéry

Topmodelka Bella Hadid nedávno promluvila o svém odchodu do ústraní. Už v minulém roce se nevěnovala své modelingové kariéře naplno a nyní otevřeně přiznala, že ji její práce dostatečně nenaplňovala. Pro americký magazín Allure se svěřila: „Po deseti letech v modelingu jsem si uvědomila, že vkládám tolik energie, lásky a úsilí do něčeho, co mi to z dlouhodobého hlediska nemusí vždy nutně vracet.

Zdroj: Youtube

Hlavní hvězda modelingových mol poslední dekády spolupracovala s předními módními designéry jako Chanel, Burberry, Balmain nebo Givenchy. Byla jedním z andílků Victoria's Secret, stala se hvězdou titulních stran nejedné módní bible a spolupracovala na nejprestižnějších reklamních nabídkách. Pauzu si naordinovala hlavně kvůli psychickému vypjetí a s ním spojenými silnými úzkostmi a mozkovou mlhou. Navíc se dlouhodobě potýká i se zdravotními potížemi způsobenými boreliózou. Uplynulý rok popisuje jako neustálou horskou dráhu spjatou s extrémní únavou, bolestí svalů a problémy s imunitou.

Country idylka

Nyní se odstěhovala do Texasu, aby tu odstartovala úplně novou kapitolu. Sama o ní mluví jako o té zatím „nejlepší“. Touží po normálnosti a životě po boku svých nejbližších přátel a rodiny.Poprvé po dlouhé době se nemusím přetvařovat. Když se nebudu cítit dobře, nemusím nikam chodit a můžu si udělat čas jen pro sebe. A to jsem nikdy před tím neměla šanci udělat nebo říct,“ popisuje svůj nový texaský život a pozitivně vítá i skutečnost, že nemusí tolik dbát na svůj vzhled, když chce vyrazit jen tak ven.

Svůj country sen si užívá hlavně se svým přítelem Adanem Banuelosem, jež je úspěšným jezdcem koňského rodea. Tuto disciplínu si mimochodem Bella Hadid, známá svou láskou ke koním, už také osvojila. V dubnu tohoto roku sama triumfovala v jezdecké soutěži. Prý je připravená na všechny nové výzvy.

V Cannes jen zářila

I přes to se však objevila na letošním ročníku hvězdného filmového festivalu v Cannes. A to s takovou pompou, že většinu času nešla přehlédnout. Pozornost však nepřitahovala pouze svou krásou. Během festivalového týdne Bella vynesla například i červené šaty inspirované kefíjou, tradiční arabskou pokrývkou hlavy, jež měla reprezentovat její nesouhlas s probíhající válkou v Gaze. Bella se tomuto tématu aktivně věnuje na svém Instagramu a dlouhodobě bojuje proti násilí na Palestincích.

Předvedla se ale i v šatech předních módních velikánů. Jeden den zářila v elegantních šatech od francouzského návrháře Jacquemuse, druhý zase v téměř průhledné róbě z letošní kolekce Saint Laurent. Pokud tak chtěla být před fotografy skutečně spíše neviditelná, úplně to nevyšlo.

Marketingový tah?

Krátce po oznámení pauzy od modelingových povinností přišla na trh s vlastní značkou Orabella. Vytvořila hned několik unikátních parfémů obsahujících hydratační esenciální oleje. Parfumérství se věnoval už její strýc a sama tak vlastně navazuje na rodinný podnik. Podle jejích slov se nejedná o další brand založený pouze na slavném jménu. „Bylo to něco, co mě nesmírně bavilo, a už jsem si to nechtěla nechávat pro sebe,“ popsala svou zkušenost s mícháním vůní. Dodala, že všechny investory oslovovala sama a značku staví od základů.

Jedná se tedy ale o odchod do ústraní či nikoliv? Fanoušci na sociálních sítích mají však jasný názor, jsou nadšení jejím spokojeným vzhledem a fandí jí. „Když mě teď někdo vidí na fotkách a řekne, že vypadám šťastně, tak jsem opravdu šťastná,“ okomentovala reakce sama Bella.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články