Alice, Andreo, vy spolu budete mít na nové televizi pořad o vaření. Je to pro vás splněný sen?

Alice: Jasně. My na tom pracujeme už strašně dlouho, aby nás na to někdo oslovil. Řekla jsem ségře, že natočíme ještě jedno, dvě videa a je to tady. Přišlo to.

Zdroj: VLM

Andrea: Ségra má pravdu. Natáčely jsme a je to tady. Jsme za to rády.

Alice, ty jsi řekla, že jsi teď shodila 7 kilo. Jak se vaření a pečení shoduje s tvou dietou?

Alice: Moc neshoduje. Ale já si jednou denně dopřeji normálnější jídlo. Najím se, ale jinak se teď hrozně držím. Musím se držet, protože bych před kamerou vypadala, jako když jdu rodit.

Andreo, vy jste cukrářka a ty většinou musí ochutnávat své produkty. Jak si udržujete štíhlou linii?

Andrea: Nejím sladké. Nechutná mi sladké. Tím pádem ani moje recepty nejsou moc sladké. Když potřebuji něco ochutnat, tak mám na to maminku. Maminka přijde, ochutná a pak hubne se ségrou.

Máš zaručený recept na to, jak zhubnout?

Alice: Takový není, protože je to pořád nahoru a dolů. Vůbec nevím, jestli to pak budu schopná udržet. Držím jednu dietku a tu už mám sedmý týden. Podařilo se mi zhubnout. Ale pak jde o ten moment, kdy se dostanu do třetí fáze, kdy mám dovoleno si dát jídlo, abych si ho nedala moc.

Kolik kilo chceš zhubnout?

Alice: Ještě bych chtěla dát dolů 4 kila.

Podporujete svou sestru v hubnutí a jste její sparing partner?

Andrea: Já moc nehubnu, jsem pořád stejná už dlouhodobě. Ale ségru podporuji. Ono je to ale hrozně těžké. Ségra, když přijde na návštěvu a já mám něco uvařeného, zásadně si nenandává na talíř, ale ochutnává ode všech. Pak říká, že je to dobrý, že vlastně nic nesnědla.

To je skvělá dieta jen ochutnávat.

Alice: Není, já vím. Vlastně jím dvanáct hodin v kuse a to je špatně.

Řešíte hodně svou postavu?

Alice: Hodně ji neřeším, ale před kamerou nemůžu vypadat jako tlačenka. Musím mít trochu pas, boky. Nevadí mi, když vypadám jako ženská, ale nechci vypadat jako salám.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články