Italští módní mágové Domenico Dolce a Stefano Gabbana dlouho koketovali s myšlenkou, že udělají něco megalomanského. Něco, co zanechá jejich designový rukopis i ve sféře architektury. A tak by jejich první značková rezidence měla první klienty přivítat v roce 2028. Už bylo na čase. Vždyť luxusní sídla nebo hotelové komplexy mají například Armani, Versace, v Paříži nyní roste dlouho očekávaný hotel ve tvaru kufru Louis Vuitton.

Zdroj: Youtube

Dolce & Gabbana hotel a bydlení v Miami   

Módní značka nyní zveřejnila první skicy mrakodrapu, který by měl mít 90 pater při výšce 320 metrů. Miamský komplex, jenž nese název 888 Brickell Dolce & Gabbana, bude skutečně zázemím nebývalého luxusu. Plánuje se 259 apartmánů, zařízených samozřejmě podle stylu Dolce & Gabbana, k dispozici budou i restaurace, bary, bazény s terasami, fitness či wellness. Láká vás myšlenka hovět si v takovém luxusu? Nedivíme se. Kdybyste si však chtěli pořídit hnízdečko ve stylu fantazií Dolce & Gabbana, musíte si připravit v přepočtu minimálně 80 milionů korun, nejdražší apartmán by měl stát skoro miliardu korun.

Mrakodrap „Made in Italy“

Luxusní výškový skvost bude podle návrhů zlatým zářivým majákem, odrážejícím milánský design a módu. Interiér však nebude hrát barvami jako mnohé kolekce pověstného italského dua. Jak návrhy ukazují, bude použito hodně slonoviny, oceli, v barvách budou dominovat zlato, červená a černá. Chybět nebudou zvířecí motivy, leckdy typické pro brand Dolce & Gabbana. Značka spolupracovala na interiérech i s milánským studiem M2Atelier, aby projekt bydlení dotáhli k dokonalosti. Tato power couple se pyšní myšlenkou, že mnoho detailů je ruční výroby.

Bydlet, nebo se ubytovat?

Celý komplex by měl nabídnout jak vlastní bydlení, tak i hotelové apartmány. Kdo si bude chtít alespoň na chvíli užít tu slast, když vstoupí do mramorové haly, zajde do baru, kde si u lahodného drinku poslechne hudbu režírovanou DJ´s, nebo si dá večeři v restauraci, skvělou masáž, pár temp v bazénu, a pak ulehne do peřin dle vkusu Dolce & Gabbana, může si sen splnit. Sice ani hotelové ubytování není za hubičku, ale nejde do desítek milionů.

Aston Martin, Mercedes-Benz i Bentley mají mrakodrapy

Luxusní interiéry ve stylu známých brandů se v Miami daří. Své mrakodrapy tu mají i automobilové značky jako Bentley, Aston Martin či Mercedes-Benz. Posledně jmenovaný brand zastupuje stejný developer jako právě mrakodrap Dolce & Gabbana.

Jak se vám líbí návrh interiéru podle Dolce & Gabbana?

Překvapilo mě to, na Dolce & Gabbana to je tmavé, takže nic moc. 47 %
Je to tmavé, ale líbí se mi to. Lepší než kýč. 40 %
Je mi to jedno, nezajímá mě to. 13 %
Hlasovalo: 15

Zdroje:

Související články