Ženy po celém světě z něj šílí, mnoho z nich mu zachovalo věrnost i v době, kdy probíhaly soudy s jeho exmanželkou Amber Heard. Ta jej nešetřila, vykreslila jej jako násilníka a Johnny se poté stal personou non grata v mnoha projektech, akcích i zemích, kde by se mohl potenciálně objevit. Však si vybavme, jaký políček dostal Filmový festival v Karlových Varech, který Johnnyho před třemi lety pozval na červený koberec. Depp u soudu nakonec vyhrál. Jak se ovšem zdá, trable ho provází v jiné oblasti. Realitní.

Zdroj: Youtube

Dům Johnnyho Deppa ve slevě. No nekupte to!

Realitní kanceláře hlásají, že nabízí hnízdečko lásky Johnnyho Deppa, který ve vile kdysi bydlel s kráskou Vanessou Paradis. Původně se nemovitost nabízela za 23 miliónů dolarů, tedy skoro 530 miliónů korun. Zájemci se však nehrnuli, a tak makléři poskytli výsostnou slevu 10 miliónů dolarů, tudíž vás stavení vyjde „jen“ na necelých 300 miliónů korun. Kdyby se někdo do nemovitosti zamiloval, máme dobrou zprávu. Nemusíte k ní za oceán, jde totiž o vilku na jihu Francie, odkud pochází právě Vanessa Paradis. Jenže v tom bude nejspíš problém. Francouzi se nepředhání v tom, kdo ukořistí vilu po hollywoodském herci.

Johnny Depp se 10 let trápí s vilou

Peripetie s francouzskou vilou se docela vlečou. Hollywoodský herec ji dal k prodeji poprvé před 10 lety, kdy do jeho života vstoupila právě Amber. Stavení na jižním pobřeží v městečku Plan-de-la-Tour v oblasti nedaleko Saint Tropez už tehdy nabízel za 23 miliónů dolarů. Dům je posazen na pozemku o velikosti 15 hektarů, má 5 ložnic a 4 koupelny. Samozřejmě nese rukopis Deppova životního stylu, takže je vyzdoben trochu bohémsky. Dokonce po něm měly v policích zůstat třeba jeho knihy nebo DVD.

Pirát z Karibiku si ve Francii pořídil celou vesnici

Jenže to není vše, co Depp ve Francii vlastní. K domu si totiž nekoupil pár hektarů navíc, pořídil si rovnou celou vesnici. Právě tu se také pokoušel prodat s vilou, před třemi lety si řekl za tento balíček 55 miliónů dolarů, tedy asi 1,2 miliardy korun. Místečku z 19. století dominuje Deppův dům, kolem je pár menších stavení, restaurace, bazény, náměstíčko, skatepark, tělocvična, vinná jeskyně nebo umělecké studio.

Chce se Depp stěhovat?

Jednoho by otrávilo, že celou dekádu nemůže prodat nemovitost, Johnny však nespěchá. Dokonce se objevují zvěsti, že se majetku ani zbavit nechce, a naopak plánuje rekonstrukci své honosné vily. Je dost možné, že opadly důvody, kvůli kterým by se Johnny místa zbavoval. Přece jen se rychleji zbavil Amber, které mohlo vadit, že má její choť vazbu k rodné zemi jeho bývalé lásky. Navíc herec mohl chtít prodat vesničku i proto, aby získal peníze na soudní tahanice s Amber.

Ze zpovědnice udělal šatnu  

Uvidíme, jestli se herec zbaví krásného místa, které si pořídil v roce 2001. Vždyť je tu spousta vzpomínek, včetně těch na dětství hereckého páru. Právě skatepark zde Johnny nechal vybudovat pro dceru Lily-Rose a syna Jacka. Herec navíc do místa investoval nepředstavitelné peníze. Vesnička měla sice původní ráz, byla však v katastrofálním stavu. Z kostela je nyní dům pro hosty a zpovědnice se prý změnila v šatnu.

Související články