Takový příběh byl pro Hollywood jako stvořený. Smyslná exotická kráska Jennifer Lopez a fešák Ben Affleck spolu randili, zasnoubili se, jenže ke svatbě nedošlo. Ne, nepleteme si to, jen se vracíme 20 let zpět. Ale to jistě víte. Na příběhu Bena a Jen je totiž pikantní to, že před těmi 20 lety se sice nevzali, o 18 let později do toho ale nakonec tzv. praštili. Mezitím si odžili manželství, pořídili si každý děti, aby zjistili, že patří k sobě. I když… Nyní po dvou letech od svatby je zase vše jinak?

Zdroj: Youtube

Ben a JLo. Rozchod 2.0?

Nejde to jinak pojmenovat. Tento vztah má svůj hollywoodský scénář. Ben a Jen se kdysi milovali, pak se rozešli a happyendem byla svatba po dvou dekádách. Jenže pozor! Každý úspěšný film má pokračování. Většinou to je propadák. A to se nejspíš děje i u Afflecka a JLo. Když se občas spekulovalo o krizi, protože Ben nedoprovodil Jen na jednu akci, mohli jsme se tomu pousmát. Stejně jako videu, kdy jde dvojice po ulici a paparazzi natočí Bena, jak poté s kyselým výrazem práskne dveřmi od auta, které před tím Jennifer gentlemansky otevřel. Jenže signálů, že Bennifer bude brzy minulostí jako Brangelina, je čím dál víc.

Dům Bena a JLo? Hlavně luxus

Dvojice se spolu neobjevuje v láskyplném objetí už delší dobu, nenosí snubní prstýnky, Ben prý pije, ale hlavně, dvojice se zbavuje krásného hnízdečka lásky, které si našli po svatbě. Trvalo nějakou dobu, než našli dům, v němž by si vytvořili zázemí, mezitím si pronajímali například skvostnou rezidenci postavenou ve 30. letech minulého století. Ji nejdříve obývali manželé Danny DeVito a Rhea Perlman, po rozvodu ji však prodali místnímu developerovi, ten ji zase prodal australskému miliardáři Jamesi Packerovi.

Bennifer si balí věci z vymodleného hnízdečka lásky

Kde nestačí slova, tam promluví peníze. Jak se ukázalo, dvojice Bennifer oslovila realitního makléře, aby pomohl zbavit se domu za 61 milionů dolarů, tedy v přepočtu 1,4 miliardy korun. Luxusnímu sídlu dávají hvězdy „sbohem“ asi ne proto, že se v Beverly Hills objevil žralok bílý, jak jsme psali. Skutečně to vypadá, že když se vytratila láska, zmizí i ono hnízdečko.

A jak skvostná rezidence vypadá? V domě má být 17 ložnic a 30 koupelen. Zaparkovat tu může osm desítek aut! Líbilo by se vám tu? Tak si představte, že Affleck neměl k sídlu nikdy vztah. „Bylo to moc daleko od jeho dětí,“ řekl časopisu People člověk blízký páru. Přitom je zajímavé, že nedávno se objevily zprávy, jak si spolu náramně rozumí nebinární potomci Bena a Jennifer, nevlastní sourozenci Fin a Emme.

Hollywoodské domy celebrit. Luxus a spousta nepotřebných místností

Hollywoodské hvězdy jsou známé posedlostí po velkých domech, kde sotva mohou plně obývat všechny prostory. Například ve zmíněném domě po Danny DeVitovi bylo 12 ložnic, celá stavba má 2260 m². Jennifer před tím obývala panství v Bel Air, kde bylo jen 9 ložnic, zato venku se rozkládal celý amfiteátr se 100 místy, soukromé jezero, JLo tu měla i kino. Ben si zase hověl v rezidenci v Georgii, v níž byl znát jistý staromládenecký duch. Bohužel svěží vánek v krásném domě v Beverly Hills nejspíš nepomohl páru, aby svůj vztahový reparát zvládl na jedničku. I když se říká, že do třetice všeho dobrého a u známých osobností není výjimkou, že se dají dohromady vícekrát. Třeba dvojice Bennifer ještě nedozrála a zkusí to zase za 20 let.

Související články