Přehlídky Zuzany Kubíčkové patří tradičně mezi nejočekávanější události na módní scéně. A právem! Nejenže je návrhářka špičkou ve svém oboru, ale také si nechává záležet na samotných prezentacích.

Zdroj: Youtube

"V podstatě jde o zjednodušené divadlo, kdy musíte během deseti minut beze slov převyprávět příběh té kolekce, aby každý divák získal nějaký silný dojem. A to není jednoduché. Proto je důležité spolupracovat s lidmi, kteří se ve svém oboru vyznají, ať už jde o scénografa, stylistu, či správně zvolené modelky. Vlastně je to takový nejvypjatější moment v celé tvorbě – několik měsíců pracujete na něčem, co během deseti minut odprezentujete, a je to pryč. A pak už se to nesmí nikdy opakovat," uvedla v rozhovoru pro časopis Glanc

Přehlídka aktuální kolekce se uskutečnila v renovovaném Křižíkově pavilonu B na pražském Výstavišti a podílel se na ní scénograf Marek Cpin.

Její součástí bylo i odhalení kolekce ZK Couture x Barbie. V ní najdete deset panenek oblečených do zcela přesných miniatur modelů z nové Couture kolekce. Exkluzivní panenky se stanou předmětem aukce pod patronací nadace Pink Bubble Martiny Šmukové. Vydražená částka poputuje ve prospěch mladých, jejichž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. 

ZDROJ: časopis Glanc