Tuto vizi na světě podpořilo již 27 milionů dospělých uživatelů, kteří se rozhodli přejít z klasických cigaret na bezdýmné alternativy. V České republice a na Slovensku pak více než půl milionu uživatelů.

Přes dva tisíce hostů se skládalo nejen z uživatelů bezdýmných zařízení IQOS, ale také jejich přátel kuřáků, kterým byly prostřednictvím této akce bezdýmné alternativy představeny. Kuřáci tak mohli vyzkoušet přechod na bezdýmné zařízení IQOS ILUMA, které je lepší volbou oproti klasickým cigaretám a patří mezi jedničku v oblasti bezdýmných zařízení na světě. Tato oslava zvídavosti a inovací zavedla všechny zúčastněné na cestu objevování bezdýmných alternativ skrze bohatě propletené multisenzorické zážitky.

Propojené zážitky

Zařízení IQOS ILUMA představuje vrchol současných technologických inovací v oblasti bezdýmných alternativ. Ať už je to indukční nahřívání bez nutnosti čištění nebo intuitivní ovládání. A právě inovace byly jedním z pilířů celého večera. Návštěvníky do tohoto prostředí  přenesla umělá inteligence, která je večerem provázela, nebo robotická ruka, díky níž si každý mohl vychutnat svůj drink se speciálním efektem. Rozmanitost chuťových zážitků, které uživatelům IQOS ILUMA nabízí například i nové náplně LEVIA bez tabáku, umocnil tematický zážitkový catering a originální koktejly .

Show plná hvězd

Party atmosféra dostala nový rozměr s originální live show v režii charismatického Leoše Mareše a jeho hostů. „Myslím, že si tuto speciální akci účastníci neuvěřitelně užili. Jsem rád, když se lidé na mých show skvěle baví a tady tomu nebylo jinak,“ uvedl Leoš Mareš.

Scénu rovněž ovládl slovenský zpěvák, skladatel a tanečník Adam Pavlovčin, známý jako ADONXS. „Sám svoje vystoupení koncipuji tak, aby si z nich lidé odnesli unikátní zážitky, které v nich zůstanou napořád. A to se myslím také přesně povedlo na této party ,“ dodal ADONXS.

Během večera se se na pódiích vystřídala paleta umělců od tanečníků až po akrobaty, vše propojeno do plynulého představení. Noční hodiny pak patřily vibrujícím setům známých Djů a party trvala až do brzkých ranních hodin.

Co je IQOS ILUMA?

IQOS ILUMA je bezdýmné zařízení, které využívá revoluční technologii indukčního ohřevu bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho použití nedochází ke spalování, zařízení produkuje pouze aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivých látek než cigaretový kouř. I když není bez rizika, protože obsahuje nikotin, který je návykový, jedná se o lepší alternativu než pokračování v kouření. K dostání je ve třech variacích od prémiové ILUMA PRIME až po zařízení „vše v jednom“ ILUMA ONE.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články