Zdroj: Youtube

Ženy mohou závidět

Stárnutí, to jest přirozený proces, který se týká nás všech. Na některých jedincích se léta propíší nápadně, jiní mají to štěstí nebo znají šikovné estetické lékaře, takže zub času je na nich méně znatelný. Jestli někdo patří k těm, co zrají jako víno, tedy čím starší, tím lepší, pak je to rozhodně bývalá členka britské skupiny, módní návrhářka, oděvní ikona, manželka fešného fotbalisty, matka čtyř dětí, Victoria Beckham.

Bývalá Posh Spice, jak se Victorii přezdívalo, oslavila 17. dubna neuvěřitelných 50 let. Možná si říkáte, proč píšeme neuvěřitelných, je to z důvodu, že Victorie vypadá na svůj věk opravdu skvěle. Nebudeme vířit vody, podporovat “drby” o nejrůznějších zákrocích, které “měla” údajně podstoupit, jelikož, ať je to jakkoliv, čerstvá “padesátnice” by svou postavou i vizáží strčila do kapsy mnoho mladších žen.

Královny opět na scéně

Opusťme ale ožehavé téma krásy Victorie Beckham. Celebrita první kategorie oslavila o víkendu své životní jubileum ve velkém stylu. Na party nechyběla její krásná rodina, ani řada přátel zvučných jmen. Blahopřát Victorii přišel například herec Tom Cruise, jehož dcera Suri nedávno oslovila 18. narozeniny, herečka Eva Longoria, která je velmi blízkou přítelkyní oslavenkyně, bývalý manžel Jennifer Lopez, zpěvák Marc Anthony, či kuchař a televizní miláček Gordon Ramsay.

Ovšem to nejlepší a největší překvapení bylo, když na narozeninové veselí dorazily všechny “spajsky”. Rázem bylo o zábavu postaráno. Všichni ti, co měli tu čest, že byli pozvání na velkou událost, si užívali tohoto skutečně jedinečného zážitku. Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Geri Horne (dříve Halliwell) a oslavenkyně Victoria Beckham to samozřejmě rozjely jako kdysi. Zazpívaly, zatančily, postaraly se o pořádný rozruch.

Nutno podotknout, že všechny členky Spice Girls, dnes, kdy postupně slaví 50 a více let, působí jako by snad znaly tajný elixír mládí. Posuďte, jak to bývalým rebelkám Posh Spice, Scary Spice, Baby Spice, Sporty Spice, Ginger Spice sluší.

Která ze "spajsek" se vám dnes líbí nejvíce?

info Hlasování bylo ukončeno.
Geri Halliwell 22 %
Melanie Chisholm 20 %
Victoria Beckham 22 %
Emma Bunton 30 %
Victoria Beckham 7 %
Hlasovalo: 246

Zdroj: iGlanc.cz, Victoria Beckham, která se společnou fotografií pochlubila na svém Instagramu

Související články