Jak bude celá oslava probíhat? Ve velkém stylu a s narozeninovým dortem. První narozeniny lifestylového webu budou plné krásy, zážitků, módy a inspirace. S celou redakcí iGlanc.cz se na vás těšíme v 11:30 s na hlavní LOVE STAGE, kde si přiťukneme k úspěšnému roku.

Zdroj: VLM

Módní vzpoura Mikely Da Luka

Ve 12.30 a v 15.00 se můžete těšit na módní přehlídku úspěšné návrhářky Mikely Da Luka, u které rozhodně musíte být! Bude plná inspirace a zajímavých módních trendů pro tento rok. Jak sama návrhářka říká: Pusťte si rock&roll do skříně a zabrnkejte na svou rebelskou strunu. Protože malou vzpouru proti konvencím si může dovolit každá z nás. Na to, co vás čeká, se můžete podívat na stránkách mikela-da-luka.

Zdroj: VLM

Představíme také podcast (ne!)ZÁVISLÁ, který má přesah v oblasti duševního zdraví. Dělá osvětu o závislostech, duševních poruchách či domácím násilí, abychom se o svých problémech nebáli a nestyděli mluvit. Společně s webem iGlanc pomáhá dětské psychiatrii v Motole.

Přijďte za námi ke stánku časopisu Glanc, kde vás čeká zajímavý program a spousta dárků. Hned vedle nás bude sídlit časopis Kreativ. Tam se můžete těšit na korálkovou dílnu od Manumi! Zdarma si vyrobíte náramek nebo prstýnek ze skleněných korálků, které můžete dát jako dárek někomu, koho máte rádi. Třeba i jen sobě.

1. května v rámci Dermacol Love Day vás čeká nejen vystoupení Evy Burešové či zpěváka Sebastiana. Více se dozvíte na www.dermacolloveday.cz.

Těšíme se na vás!

Zdroj: iGlanc.cz

Související články