Už jste slyšeli první díl našeho nového glancovního podcastu s názvem Backstage? Tamara Klusová v něm s Adélou Noskovou vzpomínaly, co všechno dříve na akcích, a hlavně po akcích, zažily. Dříve. Teď už jsou všechny ty večírky spíš jen lesklá vzpomínka. Možnosti jsou dvě. Buďto už dneska ženy neumí pařit, anebo jsme z toho zkrátka přirozeně vyrostly.

Žbluňk!

Snad nejpamátnější opíječkou z Varů jsou 48. narozeniny Jiřího Macháčka. Mejdan se protáhl do ranních hodin, kdy spolu s Aňou Geislerovou a Taťánou Dykovou (tehdy ještě Vilhelmovou) za zpěvu písně Svět je krásný skočili do říčky Teplá, která městem protéká. Herec Jude Law pak určitě litoval, že se od skupinky odpojil o pár hodin dřív.

Řekni mi něco vtipného

Před nějakými dvaceti lety byla ve Varech sranda i s Ivanou Gottovou, té doby ještě Macháčkovou. Hvězdou festivalu byl roku 2004 maličký Elijah Wood. Snad proto připadal všem holkám roztomilý. Nás by jenom zajímalo, co vtipného mu Ivana na parketu řekla.

Voda živá

Saffron Burrows je krásná herečka, kterou znáte například z filmu Troja, a navštívila MFF KV v roce 2008. Možná tehdy přestala na festivalu téct teplá voda. Nebo prostě jen od někoho z kolegů slyšela, že karlovarské prameny léčí. Každopádně i jí přišlo jako skvělý nápad na jedné z party hupsnout ve zlatých šatech do vřídla. Vlastně lepší v šatech než nahá.

Nemáte někdo trávu?

Když už se topíme v těch zahraničních kruzích, oscarová herečka Susan Sarandon (navštívila festival v roce 2012) se jednou nechala otevřeně slyšet, že před většinou velkých událostí se zhulí. Snad jen kromě Oscarů. Tak možná proto si na červený koberec raději obula baleríny.

Agáto, máš zaracha

V souvislosti s filmovým festivalem a večírky nelze vynechat jméno Agáty Hanychové. Vzpomínáte si, proč měla několik let zákaz vstupu? Poprvé kvůli opilecké rvačce, které byla součástí. Zaracha dostala na sedm let. A když se ve Varech po dlouhé době objevila znovu s Mirkem Dopitou, došlo k incidentu s fotografem. Na obranu Agáty, už to taky není taková královna večírků co dřív. Nebo už se lépe vyhýbá paparazzi.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články