Ve velkém stylu přímo na pódiu s Evou Perkausovou a Romanem Šebrlem naše redakce oslavila první narozeniny webu iGlanc. Připíjelo se nejen na další úspěšné roky, ale také na lásku a porozumění. To panuje i v našem týmu, se kterým je radost pracovat.

Měli jsme tam samozřejmě také stánek, kde hostesky rozdávaly časopisy a také prodávaly trika (ne!)ZÁVISLÁ, jejíž výtěžek jde Dětskou psychiatrickou kliniku v Motole. Bylo tam velmi rušno, lidi zajímalo, co je u nás nového. Také si mohli odnést i časopis Kondice či Kreativ nebo si navléct korálky.

Zdroj: VLM

Představil se také na hlavním i dolním pódiu projekt (ne!)ZÁVISLÁ společně s paní primářkou dětské psychiatrie v FN Motol. Apelovali jsme na to, aby se lidé nebáli mluvit o svých psychických problémech, že na to nejsou sami.

Aby to ale nebylo jen o povídání, samozřejmě na řadu přišlo mnoho hudebních vystoupení. Největší úspěch měla zpěvačka Eva Burešová s kapelou a také zpěvák Sebastian.

Návštěvníci se mohli dozvědět mnoho novinek z kosmetické řady Dermacol. Majitelka Věra Komárová měla rozhovory se slavnými ženami o tom, jak se starají o pleť, a co by jim poradila za jejich vychytávky.

I fanoušci seriálu ZOO si přišli na své. Hlavní protagonisté tam měli autogramiádu a na podpis se čekala dlouhá řada. Byl to krásný den, plný lásky, růžové barvy a dárečků.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články