Bývalá první dáma Dagmar Havlová na party moc často nechodí, ale když se jednalo o křest nové elektro lodě, která nese název Anna Carolina, udělala výjimku. Ve velkém stylu ji "pokropila" šampaňským, které teklo po celou dobu plavby proudem.

Nebyla to ale jediná známá osobnost, která si tuto parádu nenechala ujít. Na slavnostní události zazpívala Emma Smetana se svým partnerem a roztančili tak nejen Dagmar, ale další stovku lidí, kteří se plavby a rautu účastnili.

Zdroj: VLM

"Je to naše třetí elektrická loď, víceméně katamarán. Jsme na ni nejvíce pyšní a po testovacím provozu jsme čekali, až ji budeme moc ukázat veřejnosti," řekla v rozhovoru Petra Vodičková ze společnosti Prague Boats.

Dokonce si tuto velkou loď můžete pronajmout i pro soukromé účely.

"Kromě běžných projížděk na ní můžete pořádat jakékoliv privátní akce. Máme horní a dolní palubu, obě jsou vyhlídkové. Ta spodní část je celoprosklená. Praha je unikátní město v tom, že z vody můžete vidět téměř všechno, co v něm je," doplnil Pavel Mácha.

Na Anně Carolině se dají pořádat i svatební veselky či rozlučky se svobodou. Prague Boats se nebrání ničemu, co si klient bude přát.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články