Andreo, čím jste se u vaší róby pro dnešní večer inspirovala?

Tento rok jsem se nechala překvapit. Nechala jsem to na své dvorní návrhářce Jance Pištěkové. Ona vždy vymyslí krásný a originální model a mám velké štěstí, že mi šaty vždy padnou jako ulité. Má podobnou postavu jako já, takže jsem to dnes po obědě rozbalila, oblékla a jsem spokojená. Zelenou jsem na sobě nikdy neměla, takže je to něco nového.

Zdroj: VLM

Jaký nejlepší ples jste v životě zažila?

To je zajímavá otázka. Asi jeden z prvních velkých plesů byl právnický ples, když jsem byla studentkou na Karlově univerzitě. To bylo s rodinou, se sestrou a se spolužáky. Musím říct, že jsme si to velmi užili. Ráda na něj vzpomínám.

Máte ráda třeba i plesy hasičské, myslivecké a takové ty méně hogo fogo?

Ty já moc nestíhám. Nemám čas na ně chodit. Ale Česko-Slovenský si nenechám ujít a snažím si vždy zarezervovat čas, abychom tady mohli být. Nejenže mě těší ty krásné momenty, ale je to i příležitost oslavit československé přátelství, bratrstvo a naše společné soužití. Přijde mi to jako jeden z nejhezčích plesů.

Pro mnohé dámy je obtížné být celý večer na podpatcích. Sundala jste si i vy někdy boty, abyste si na plese ulevila?

To víte, že ano. Snažím se na takové večery vybírat boty, které mám osvědčené a měla jsem je párkrát na sobě. Některé poznamenal i zub času. Ale teď jsem kvůli zraněnému lokti nechodila moc do společnosti a preferovala jsem pohodlnější obuv, takže jsem hodně pocítila, co je to mít na sobě zase vysoké boty. Bála jsem se, že znovu spadnu.

V kolik chodíte z plesu domů? Na Popelku o půlnoci nebo až k ránu?

Záleží na náladě, na atmosféře i na tom, jaký máme druhý den povinnosti. Tentokrát to bude asi kratší, protože zítra utíkám domů. Z hor přijede dcera a balíme pryč. Po dlouhé době jedeme do tepla. Máme jarní prázdniny a já se těším aspoň do Dubaje. I když je to pro mě polopracovní destinace, protože tam máme kancelář, ale věřím, že sluníčko udělá svoje, protože to je nejlepší lékař. Snad dobijeme baterky.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články